Merhaba Tatlı Hayat!.

Ömrünüze ömür katmak için İstanbul'un en temiz havasında yerimizi aldık.

 

Metropolde izole yaşam

Yollarda kaybettiğiniz vakti sevdiklerinize ayırabilmeniz için ana arterlere yakın kalmaya özen gösterdik. Sıcak komşuluklara yeniden kavuşabilmeniz için keyifle vakit geçirebileceğiniz ortak mekanlar tasarladık. Çocuklarınızı huzurla büyütebilmeniz için güvenli oyun alanları oluşturduk. Kısacası, metropol hayatını sizler için yeniden tanımladık.

Burada doğal güzelliklerle birlikte kent kültürünün tüm zenginliklerini birarada bulacaksınız : Bir yanımızda İstanbul'un en büyük ormanı, diğer yanımızda birbirinden şirin kasabalarıyla Karadeniz sahil şeridi. Üstelik özel ve devlet hastaneleri, okulları ve alışveriş merkezleri ile kentin tüm artıları yanı başımızda.

Projemiz, ana arterlere yakınlığı sayesinde şehir merkezine rahat ulaşım için pek çok alternatif sunarken eve dönüş yolunda şarkımız hep aynı : "Merhaba tatlı hayat!"

Güzel bir güne ışıltılı bir başlangıç

Alya Evleri @Sarıyer'de her bir blok, dairelerin güneş ışığından en fazla derecede faydalanması esas alınarak araziye göre özenle tek tek konumlandırıldı.

Projede kullanılan güçlü ısı ve ses yalıtımı sistemleri sayesinde dairelerin geniş pencerelerinden içeri sadece gün ışığına izin var.

Blokların arka cephelerinde yer alan büyük girişler ise adeta evin devamı niteliğinde gün boyu başka bir ışık kaynağına ihtiyaç duyulmaksızın sizleri karşılamak üzere geniş camekanlarla donatıldı.

Detaylarla yaratılan konfor

Alya Evleri @Sarıyer'de kullanılan tüm malzemeler en güvenli yaşam alanlarını oluşturmak üzere özenle belirlendi. Üstün yalıtımın yanısıra olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklılığı yüksek malzemeler seçilirken pay ölçerli merkezi sistem ısıtma, su deposu ve jereratör de konfor elemanları arasında yerini aldı.

Detaylara gösterilen özen ise projenin her köşesinde kendini belli ediyor; küçük bir aksesuvarda, köşelerin işlevsel kullanımında, depolama alanlarının akılcı çözümlerinde. ev yaşamı kolaylaştırılırken aynı zamanda ince zevklerle donatılıyor.

16 farklı daire ile seçenek zenginliği

Her yaşamın farklı alanlara ihtiyacı vardır. biz de bu ihtiyaçtan yola çıkarak 5 blokta toplam 118 daireden oluşan portföyümüzde stüdyo daireden, 2+1 ve 3+1 dubleks dairelere kadar bir çok seçenek tasarladık.

Yalnız ya da arkadaşlarınızla, yeni evli bir çift ya da kalabalık bir aile olarak; burada dilediğiniz metrekarelerde bir yaşamın anahtarı mutlaka mevcut.

24 ayda teslim edilecek projenin detaylarını yakından incelemenin ve banka kredisi kolaylıkları hakkında bilgi sahibi olmanın şimdi tam zamanı.