• img
  • img
  • img
  • img

Yeşil Alanlar

img

 

Alya Evleri@Zekeriyaköy bahçeleri, oyun sahaları, sosyal ve spor alanlarıyla hem sizin keyifli zaman geçirebileceğiniz, hemde çocuklarınızın dört duvar arasından çıkıp doğanın içinde, trafik tehlikesinden uzak, rahatça oyun oynayabilecekleri geniş alanlar olarak tasarlandı.

Sosyal İmkanlar

img

 

Alya Evleri@Zekeriyaköy`de öğlen mini golf oynayıp, akşamüstü havuzda serinlemek ya da Karadeniz`in kumsallarında güneşlenmek gündelik etkinliklerdir. Ayrıca Zekeriyaköy ve Bahçeköy`ün kültürel ve sosyal altyapısı şehrin tüm olanaklarını yanıbaşınıza taşır.

Daire Özellikleri

img

 

Alya Evleri@Zekeriyaköy`de dilerseniz 1+1 Stüdyo Daire rahatlığı, dilerseniz 3+1 Bahçe Dubleksi ya da 4+1 Çatı Dubleksi`nde geniş daire ferahlığı.

 

 

Barış İnşaat

 

 

Hayatınızdaki "bir yer" için buradayız! 1995`de sektöre adım atan yönetim ekibi 2003 yılından bu yana Barış İnşaat imzasıyla gerçekleştirdiği nitelikli projelerle istikrarlı büyüme ivmesini büyük adımlarla sürdürmektedir.

 

Barış İnşaat öncelikle taahhüt, beraberinde ve sonrasında anahtar teslim olarak yüklendiği projelerle, müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek, kaliteli ve hızlı çözümler sunarak adını yazdırdığı pek çok konut, sanayi tesisi ve iş merkezi projesiyle sektörde kısa süre içinde haklı ve kalıcı bir yer edinmiştir.

 

Geleceğin "iş ve yaşam alanları" için buradayız! Barış İnşaat taahhüt işlerinde 1 m2`den 100.000 m2`ye her türlü büyüklükteki projeler için esnek organizasyon yapısı ve projeye özel oluşturulan uzman ekip kadrosuyla güçlü, dinamik bir yapı sunar.

 

Barış İnşaat ayrıca anahtar teslim projelerde de; deneyimli ve titiz çalışma ilkeleriyle "güvenli" yaşam ve çalışma alanları oluşturur.